Apple Watch’lar Türkiye’de

apple-watch-trendseyler.02 apple-watch-trendseyler.03 apple-watch-trendseyler.04  apple-watch-trendseyler

 

Apple Türkiye  Apple watch’larını 31 temmuz itibariyle Türkiye’de satışa sunuyor.

Fiyatları 1249 TL’den başlayacak ürünlerin fiyatı  56 bin TL’ye kadar uzanıyor. Apple Watch’lar 31 Temmuz sabahı 07:01’den itibaren Apple mağazalarında satışa sunulmuş olacak meraklıları kuyruğa girecek mi göreceğiz.

Saatlerin teknik özellikleri ise;

Saatlerde yan kısımda bir pim bulunuyor.  Adı Digital Crown olan bu pim sayesinde fotoğraflar arasında geçiş, zoom in-out, ana ekrana dönüş gibi bir çok özellik bulunuyor. Saatin diğer fiziksel düğmesi ise bir uygulamaya ayrılmış durumda. Digital Touch adı verilen bu tuş sayesinde Apple Watch kullanıcılarına özel bir sosyal ağa erişiyor ve arkadaşlarınızla iletişim halinde kalabiliyorsunuz.

Üzerinde led bir ışık olan saatte telefonunuza gelen bildirimleri rahatlıkla görebiliyorsunuz. Ayrıca Tweet atmak gibi basit işlemler  Apple Watch ile çok kolay bir hale geliyor.

apple-watch-trendseyler.05
Saatin diğer özelliklerinden bahsedecek olursak wireless şarjı başa koyabiliriz. Kablosuz şarj işi bir saatte en akıllıca düşünülmüş detaylardan biri. Bir diğer şarj şekli de Apple Macbook’larda gördüğümüz mıknatıslı şarj. Bu sayede usb gibi zor bir giriş yöntemiyle uğraşmadan şarj aletimizi çok basit bir şekilde saatimize bağlayabiliyoruz.

 

 

Related Posts

}
FREE online iPad mockup generation tool