THY PRIME CLASS LOUNGE

thy lounge 2 trendseyler


THY dünyanın sayılı havayolları arasında gösterilmeyi belkide  fazlasıyla hakediyor diyebiliriz. Sundukları birçok hizmet ile  rakiplerini geride bıraktılar ve ödüller almaya devam ediyorlar .  Geçen yıllardaki apronda deve kesme görüntüleri her ne kadar  negatif bir algı yaratmış olsa da bence başarılarını da takdir etmek  gerekiyor.


Verdiği yer ve uçuş hizmetlerinde de çıtayı yükselten THY müşterileri için  
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar’da oluşturduğu  “Primeclass” Lounge ile daha uçuşunuz başlamadan sizi cezbetmeye çalışıyor diyebiliriz.

thy lounge 4 trendseyler 

Hatta THY’nin anlaşmalı olduğu , British Airways yolcuları, TAV Passport Kart kullanıcıları , Priorty Pass, Airport Angel, Vodafone Red sahipleri de  7 gün / 24 içerideki tüm faaliyetlerden faydalanabiliyorlar .

Atatürk Havaliman? Lounge

Çocuklu aileleri de düşünen THY lounge içerisinde bebek odaları  ve çocuk oyun alanlarına da yer vermiş . Bunların dışında  salonda  taze ve lezzetli ikramlarla donatılmış self-servis büfeler, kişiye özel  masaj koltukları, internet, TV, gazete ve dergi seçenekleri ile vaktin  nasıl gectiğini anlamamanız için birçok seçenek sunmuş görünüyor . Dış hat uçuşlarınızda biraz daha erken geldiğinizde THY CIP  Lounge uğramanızı ve uçuş öncesi en azından atıştırmalıklarını  denemenizi tavsiye ediyorum.   

Related Posts

}
FREE online iPad mockup generation tool