Hobipazarim.com hobinin yeni pazaryeri

Son zamanların yeni trendi eskiyi eşyaları dönüştürme  projeleri. Herkes evini atölyeye çevirdi,hazır fabrikasyon ürünler yerine  bir çok kişi kendi orijinal ürünlerini üretiyor.Artık kullanılmayacağı düşünülen eşyaları yenilemek ,farklı  bir görünüm kazandırmak ,boş vakitlerini değerlendirmek  ya da hobilerini kazanca dönüştürmek için  hobi malzemelerine ciddi ölçüde bir talep var. Tabiki bunda  ekonomik olmasınında payı büyük.

Ev hanımları , ev ekonomisine katkı sağlamak amacıyla ürettikleri ürünleri internet üzerinden satıp kazanca dönüştürebilme imkanına sahip. www.hobipazarim.com sitesi de hem ürün satışı hem de site içerisinde bulunan pazar konseptiyle sizlerin tek bir site üzerinden ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuş bir site. Craft sektörünün öncü firmalarıyla iş birliği yaparak ürün yelpazesini genişleten site boya grubundan stencil şablonlara,hazır transfer ürünlerden ham ahşap malzemelere, fırça, vernik, medyum ve daha yüzlerce çeşit hobi yapım ürünlerine tek bir site üzerinden ulaşabileceğiniz aynı zamanda kendi ürünlerinizin satışını güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz bir platform.Ürün Çeşitleri arasında  en dikkat çeken gruplardan birisi tüm yüzeylerde kullanılabilen Multisurface Boya Grubu.Ahşaptan,polyestere, fayanslardan, duvarlara aklınıza gelebilecek her türlü zeminde güvenle kullanabileceğeniz Multisurface tek kat boyamada bile yüksek kapatıcılık özelliğine sahip.

Yüzlerce renk seçeneği mevcut.Ayrıca renklerde kendi aralarında karıştırılabiliyor. Böylelikle hayal ettiğiniz rengi kendinizde yaratabiliyorsunuz. Sitede mevcut olan tüm boya gruplarında keyifle uygulayabileceğiniz bir çok yardımcı dekoratif malzemede mevcut.

Çatlatma mediumları,üç boyutlu görünüm sağlayan rölyef pastalar,kumaşlarda uygulayabileceğiniz çeşitli kumaş boyaları,cam-porselen boyaları,efekt boyalar, dekopaj malzemeleri,bir çok farklı özelliği olan vernik çeşitleri,ayna efekti,yaklaşık 800 adet farklı stencil şablon,2 dakikada uygulayabileceğiniz kumaş transferler,varak çeşitleri,simler,tela transferler,boyanabilir ham ahşap objeler,polyester objeler ,uygulamalarda kullanmanız için ihtiyacınız olan fırça çeşitleri kısacası ihtiyacınız olan herşey ve daha fazlası www.hobipazarim.com da size sunuluyor.

Ayrıca ürünlerin kullanımı ile ilgili 7/24 destek alabilme imkanınız var. Müşteri memnuniyeti ilk önceliği olan www.hobipazarim.com keyifli alışveriş yapabilmeniz için teknik alt yapısıyla da fark yaratıyor.

Related Posts

}
FREE online iPad mockup generation tool