Gergedan Böceği Avı Başladı

gergedan- böceği-trendşeyler

Türkiye’de Gergedanı anca hayvanat bahçesinde görme şansı bulmuş halkımız, televizyonda yayınlanan Gergedan Böceği haberi sonrası fiyatı 90.000 dolar denince Gergedan Böceği avına çıktı.
Yabancı turistlerin daha önce özellikleri nedeniyle ülkemizden gizlice kaçırılan önemli böcek türlerine ait haberlere tanık olmuştuk. Bu sefer işler değişti yurt içinde , kısa yoldan köşeyi dönmeyi planlayan akıllı fırsatçılar şimdi böcek avındalar.
Iğdır Orman ve Su işleri Müdürlüğü ise bu konuda gelen şikayetlere göre yakalananlara idari para cezası uygulayacağını açıkladı.

Bir karafatma gördüğünde sağa sola kaçan ve iğrenen halkımız , birden böcek sever olup google da ” gergedan böceği” ‘nin en çok aranan kelime olmasını da sağladı.
Üzgünüz fiyatı ne yazık ki o kadar değil. Bu asılsız haberin böceğin başına açtığından böceğin haliyle haberi olmadığı kesin. Cep herkülü olarak anılan ve ağırlığının birçok katını taşıyabilen bu güzel böceği doğasında rahat bırakalım. Yaşam alanlarını katlettiğimiz bu nadide canlılara dokunmayarak umarım sizlerde bu konuda bilincin artmasını sağlarsınız.

Related Posts

}
FREE online iPad mockup generation tool