JUSTİN TIMBERLAKE 26 MAYIS’TA ISTANBUL’DA

JT-The-20-20-Experience-justin trendseyler

Evet 26 Mayıs 2014 günü Istanbul’dan dünyaca ünlü bir yıldız daha geçiş yapacak. Kadınların ve genç kızların gözdesi Justin Timberlake.
Yeni Dünya Turnesi “The 20/20 Experience “kapsamında Türkiye’de ilke Solo Konserine çıkacak olacak olan Justin Timberlake biletleri şimdiden satışa çıktı.

justin-timberlake-trendseyler  Justin hayranlarının merakla beklediği    konseri için biletlerin çok da ucuz olmadığını  belirtebiliriz. ITU Stadyumunda düzenlenecek olan konserin saha içi biletleri 80 TL den başlıyor. Hayranların yoğun ilgi gösterdiği biletler konser tarihi yaklaştığında değerlerini daha çok artıracak gibiler. Geçen sene Justin Bieber’da yaşanan  izdihamlar yeniden yaşanacak mı bilemiyorum ama çok büyük bir ilgi göreceği kesin.

Justin Tiberlake Ocak ayı sonunda Amerikan Müzik Ödülleri’nde ‘Yılın pop/rock erkek sanatçısı‘, ‘Erkek soul/R&B sanatçısı‘ ve The 20/20 Experience ile ‘Soul/R&B albümü‘ ödüllerinin de sahibi olmuştu. Bu arada sanatçı kaprisi olarak niteler miyiz bilemem ama İstanbul’da kalacağı 3 gün için ilginç istekleri olduğu söyleniyor ;

Obsesif Kompülif bir yapıda olduğunu kabul eden Timberlake temizlik konusunda çok hassas isteklerde bulunuyormuş. Asansöre yalnız binmek isteyen Justin , kapı kollarının sürekli dezenfekte edilmesini, kalacağı otelin bir katının sadece kendine ayrılmasını ve  klima filtrelerinin değiştirilmesini istemiş. Mayıs ayında hava sıcaklığı ne olur bilemeyiz ama en azından oda sıcaklığını da şu anda belirlenmiş. Justin odaların 22 derecede sabitlenmesini, kendisi için bir spor salonu ve bir adet Playstation talep etmiş . Türkiyedeki sanatçıların bile çok ilginç isteklere sahip olduğunu düşünürsek bana çok makul ve masum görünüyor diyebilirim.

Ilerleyen günlerde size bu konuda belki bir sürpriz yapabiliriz. Trendseyler ekibi olarak Justin Timberlake konser biletleri ve after partyleri konusunda ufak sürpirzlerimiz olabilir bizi takip etmeye devam edin.Sevgilerimizle….

Related Posts

}
FREE online iPad mockup generation tool