Kahve Falı İçin Ufak Tüyolar…

trendseyler

 

Ne demişler fala inanma falsız da kalma. Aslında kahve falı bakmak hiç te zor değil tabi hislerimiz kuvvetliyse. Çünkü faldaki şekiller gerçek fal bakıcıları için bir anlam ifade etmez. Hatta belki dikkatiniz bile çekmiş olabilir genelde fal bakıcıları bardağa bakmazlar. Bakar gibi yapıp masaya koyar ve sizde gördüklerini size söylerler. Genelde fal bir çok yerde hiç alakası olmayan insanların bile ticareti haline gelmiş durumda. Gelin sizlerde birkaç adımda fal nasıl bakılır öğrenin. Emin olun ilk başlangıç için işinize yarayacaktır.

1-) ilk önce bardağı ilk açtığınız anda eğer zor açılıyorsa bu dileğiniz yavaş gerçekleşecek anlamına gelir. Ama diğer gerçek olan o falan bakılmaması gerektiğidir.

2-) Bardak açıldığında eğer tabağın etrafına damlalar sıçrıyorsa bu renginin açıklığına göre iyi yada kötü göz yaşı olarak yorumlanır.

3-) Klasik bilinen diğer aşama eğer dibi telve doluysa için kabarmış sıkıntılarını atamamışsın yada aydınlıksa için rahatlamış feraha ermeye başlamışsın denir. Yani yüreğinde ne varsa kişinin saklı olan oradadır.

trendseyler

4-) Asıl diğer aşama fala bakılırken fincan saat yönüne doğru çevirilerek bakılmalıdır. Bir başka önemli detay ise fincanın alt kısmında kalan sembollerin gerçekleşmesi için daha zamanının olduğuna ağız kısmına doğru olanlarında yakın zamanda gerçekleşecek olan şeyler olarak yorumlanmasıdır.

5-) Gelelim diğer klasikleşen yol şekline. Direk yolun var denilir geçilir. Eğer önü açıksa temiz kapalıysa hayırsız denir ve yolun kısa ve uzunluğuna göre zamanı belirlenir. Eğer yol sağa yada sola doğru eğimliyse bu bir telefon yada habere yorumlanır.

Daha bir çok sembolü barındıran fal sizin içinizden geçen ve sembollere yaptığınız yorumda gizlidir. Çıkan sembollere yoğunlaşırsanız zaten bir şey anlamazsınız bir çok kişinin yaptığı gibi yani. Unutmayın ki hayat size her zaman almak istediklerinizi siz belki fark ederek belki de fark etmeyerek zaten verir. Falda kalp, yüzük, kuş gibi şeyler aramakla uğraşmayın. Çünkü karşınızdaki insan bunu anlarsa size direk bunları anlatıp sizi zaten kandıracaktır. Fincana bakıp sürekli çeviren değil, fincanı açmaya gerek bile duymayan bulun…

Related Posts

}
FREE online iPad mockup generation tool