Samsung GEAR FIT

SAMSUNG dün akşam GALAXY S5 ile beraber tanıttığı giyilebilir teknolojilerin ikinci nesil ürünü Galaxy Gear dan sonra GEAR FIT ile karşımızda.

Giyilebilir teknolojiler geçen yılın en popüler ürünleri aradında yer aldılar. Samsung, Sony ve diğer firmalar peşpeşe yeni giyilebilir teknolojilerini pazara sürmeye devam ediyorlar. Dün SAMSUNG tarafından bu cihazlarabir yenisi daha eklendi. Google Glass, Akıllı saatler ve diğerleri derken Barcelona’da düzenlenen MWC 2014 ‘te SAMSUNG “Gear Fit” ile kendine yeni alanlar yaratmaya başlıyor. Spora adapte edilen bu giyilebilir Gear Fit kullanıcıların beğensini şimididen kazanacak gibi görünüyor.

this-might-be-the-best-thing-samsung-announced-today--the-gear-fit-a-sleek-little-fitness-tracking-gadget

27 gram ağırlığında ve 432×128 çözünürlüğündeki 1.8 inç kavisli Super AMOLED bir ekrana sahiğ  Gear Fit, sağlğıyla haşır neşir sürekli kendini takip eden ve kontrol altında tutmaya çalışanlar için ideal bir ürün. İçeriği ise hoşunuza gidecek Gear Fit’de Adım sayar, kalp ritm analizi ,Egzersiz takip  Kronometre, ve Kondüsyon Rehberi gibi özellikler barındırıyor.

gear-fit

Gear Fit sadece SAMSUNG için değil  20’e yakın Android işletim sistemi akıllı cihaz ile uyumlu olacağı  için daha bir pazara yayılabilir görünüyır. Adroid tabanlı telefonlarla uyumu sayesinde arama ve gelen mesajları hızlı okumaya imkan tanıyan Gear Fit, özel pili sayesinde 3-4 gün şaj etmeye ihtiyaç duymuyor. Fiyatı hakkında henüz net bir bilgi bulunmasa da Nisan ayında teknoloji pazarlarında satışa sunulması bekleniyor.

samsung-gear-fit-2

Related Posts

}
FREE online iPad mockup generation tool